Arta vazhdon pushimet luksoze në Greqi, shikoni si duket ajo

Aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Elezaj ka vazhduar që të bëj foto provokative nëpër rrjetet sociale

E fundit është fotoja e saj që ka postuar në Instagram e që është nga pishina lartë në ballkonin e një shtëpie.

Arta paraqitet me një foto tepër seksi në bikine, derisa është duke lexuar në telefonin e saj.

Pasi që para dy dite ajo tregoi se si është një mëngjes i saj dhe se atë ajo e ha në një pishinë.

Ndryshe, Arta ende nuk ka treguar se në cilin vend grek është duke pushuar saktësisht. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE