As e hollë, as e trashë, kjo modele iu çmend

Heather Hogrefe është një blogere e modele e cila ka linja bombastike të trupit.

Bukuroshja nga Orlando aktualisht jeton në New York dhe mënyra e jetesës së saj është udhëtimi.

Heather ka një dëshirë të veçantë për modën, andaj ajo ka formësuar trupin e saj në mënyrë që gjithçka që vesh, ta bëjë të duket sek si.

Bukuroshja është mike e Cláudia Alende, modeles e biznismenes braziliane.

Më poshtë iu sjellim fotografi të Heather, ku shfaqet superseksi në bikini.

Shiko Fotot:

SHPËRNDAJE