Aulon Zeka e kishte ndje vdekjen, ja çfarë kishte shkruar (Foto)

Aulon Zeka është 16 vjeҫari i cili u vra dje në Prishtinë, vrasja e të cilit ende nuk është zbardhur.

Orë më parë policia njoftoi se është në kërkim të një të dyshuari për rastin në fjalë.
Nga familja Auloni u përshkrua si një djalë i qetë dhe jo problematik.

Por, siҫ duket i riu edhe para një viti e kishte parandjerë vdekjen e tij, duke shkruar kështu disa fjalë në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook. (Kliko mbi reklamë dhe pas 5 sekondash shiko foton)

“Për disa kam vdekur edhe pse jam gjalle, dhe për disa të tjerë do jem gjallë edhe pasi të vdes, mos harroni koha nuk ndalon për askënd koha ime do të vi…”- ishtë shkrimi i tashmë të ndjerit i bërë para një viti…/ORAinfo/

SHPËRNDAJE