Aurela gati sa nuk zhvishet duke u thyer në mes (Foto)

Ajo njihet për pozat e saj provokuese.

Blogerja dhe aktorja shqiptare, Aurela Hoxha është një nga femrat që merr vëmendje falë fotografive që poston.

Së fundmi vjen si gjithnjë në të brendshme, teksa pozon në oborr me një peshqir mbi kokë. Por ajo gati sa nuk zhvishet, duke u thyer në mes.

Ndryshe Aurela përfolet jashtëzakonisht shumë edhe për operacione plastike./Indeksonline/

SHPËRNDAJE