Aurela Hoxha s’i lë vend imagjinatës në bikini (Foto)

Se është njëra ndër modelet më seksi shqiptare këtë Aurela Hoxha e ka dëshmuar shumë shpesh.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, Hoxha pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga më të ndryshmet dhe mjaft provokuese.

E tillë është edhe në këtë të fundit gjersa shfaqet me bikini, pamja e së cilës nuk lë vend as për imagjinatë.

Modelja Hoxha është duke ndjek karrierën prej modele me sukses e cila ka qenë e angazhuar në vendet më të njohura evropiane.

Jeta private e saj ka tërheq vëmendjen e publikut, por megjithatë Aurela vazhon të jetë ‘single’ ende.

 

 

SHPËRNDAJE