Babai rrëmben vajzën për një arsye të pazakontë

Ky është momenti kur një baba ka rrëmbyer vajzën e tij në një shesh lojërash si pjesë e një eksperimenti të çuditshëm social. Ngjarja e pazakontë është regjistruar në qytetin Surgut të Rusisë.

Pamjet tregojnë nënën duke qëndruar me vajzën e saj në një shesh lojërash. Për arsye të panjohura nëna largohet nga parku dhe lë vajzën vetëm për disa minuta.

Ndërsa vajza luan një ‘rrëmbyes’ i afrohet. Burri merr fëmijën që e kundërshton me dhunë. Por ‘rrëmbyesi’ e mban vogëlushen që shkelmon dhe bërtet dhe e fut në makinë e tij.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Në fund të videos nëna kthehet dhe shikon që vajza e saj është zhdukur, ndaj fillon të kërkojë në të gjithë zonën.

Megjithatë ‘rrëmbyesi’ ishte babai i vajzës dhe inskenoi ngjarjen për ti treguar prindërve që të mos i lënë fëmijët vetëm.

Në dijeni të inskenimit të rrëmbimit ishte vetëm vajza e tij, ndërsa bashkëshortja u vendos në provë nga ai.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/babai-rremben-vajzen-per-nje-arsye-te-pazakonte-530476/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

SHPËRNDAJE