Barcelona me transferim që askush se ka pritur

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Barcelona po planifikon që të bëjë një transferim befasues.

Skuadra katalonase dëshiron që ta transferoj edhe një sulmues në janar.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Barcelona dëshiron që në afatin e dimrit ta transferoj sulmuesin e Genoas, Krzysztof Piatek.

Sulmuesi polak është duke shkëlqyer te skuadra italiane, andaj katalonasit e do transferimin e tij./ORAinfo/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE