Bashkëshorti komenton foton e gruas ku shfaqet me këmbë hapur: Turp të kesh

Moderatorja e njohur Aulona Musta ka nisur pushimet, e këtë e ka treguar vetë ajo nëpërmjet postimeve që bën në rrjetet sociale.

Ajo po pushon së bashku me bashkëshortin e saj në Kuba.

Nga Kuba, Aulona ka postuar foto që i “vë flakën” rrjetit duke marrë qindra komente nga fansat e saj.

Ajo ka postuar një foto që pozon ulur buzë detit me kurriz dhe këmbët hapur.

Në këtë foto ajo ka ekspozuar edhe të pasmet.

Kjo pozë i ka bërë përshtypje ndjekësve, disa prej të cilëve e kritikojnë e të tjerë e lavdërojnë.

Mirëpo, çfarë bie në sy është komenti i burri të Aulonës.

“Kanë të drejtë që habiten kaq shumë, se po të kishe dalë përballë do anulohej bytha nga mbrapa dhe do shndërrohej në një pjesë dinjitoze të trupit! Turp të kesh”, shkruan ai me shaka.

SHPËRNDAJE