Bashkëshorti rrah brutalisht gruan në rrugë, pendohet keq kur asaj i dalin në ndihmë disa burra (Video+18)

Kjo grua ishte duke pritur në rrugë në Kolumbi, kur u sulmua krejt papritur nga një person tjetër.

Pamjet e filmuara nga një kamera sigurie, tregojnë momentin kur një burrë afrohet dhe nis të ushtrojë dhunë ndaj saj.

Por, fatmirësisht aty pranë janë gjendur dy persona të tjerë, të cilët kanë ndërhyrë për të mbrojtur gruan, transmeton tema.

Megjithatë, policia ka deklaruar se agresori është bashkëshorti i gruas.

SHPËRNDAJE