Bashkëshortja e Medës ka dy fjalë për Vjollca Haxhiun

Dy këngëtarët e njohur të skenës sonë Vjollca Haxhiu dhe Meda kanë raporte mjaft të mira kolegiale.

Por, jo me kaq ata përveç  në skenë janë edhe miq të mirë në jetën private.

Madje edhe gruaja e Medës është shoqe e mirë me Vjollcën, të cilat shpeshherë postojnë fotografi së bashku në rrjetet sociale.

Së fundmi, si duket ato kanë qenë së bashku në një festë nga ku Lulja ka publikuar një imazh bashkë me këngëtaren, teksa ka lënë edhe një mbishkrim.

“Vjollca jem”, ku ka vendosur edhe një emoji në formë të zemrës.

SHPËRNDAJE