Bastoret parashikojnë fituesin Francë-Belgjikë

Sot do të luhet gjysmë-finalja e parë e botërorit të Rusi 2018.

Disa nga bookmakersat me të njohur të basteve sportive kanë bërë parashikimin për super gjysmëfinalen ndërmjet Francës dhe Belgjikës.

Të dy ekipet deri më tani kanë treguar formë të lartë dhe pritet të jetë përballje interesante.

……………………………………………………………………………………………………………..
Moderatori ia fut duart live në transmetim, çmendet këngëtarja e njohur

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE