Beatrix Ramosaj ju lë pa mend

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë personazh mjaft aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale. Ajo vetëm në llogarinë personale, Instagram numëron 476 mijë ndjekës teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat, duke mos i munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj.

Beatrix së fundi ka publikuar një set të ri fotografik, ku shfaqet me një fustan veror.

Ndryshe, 26-vjeçarja prej vitesh ka lënë më anash muzikën ndërsa tani më shumë është fokusuar në fushën e modelingut.

SHPËRNDAJE