Beatrix Ramosaj në bikini: Duke pritur për ty

Beatrix Ramosaj nuk po i ndal postimet në bikini.

Beatrix Ramosaj nuk është duke i kursyer postimet provokuese, ajo ka joshur sërish ndjekësit me imazhin e fundit të publikuar.

Këngëtarja në foton e ndarë gjatë mbrëmjes së dielës është shfaqur në bikini, dhe format trupore që ajo ka arritur nuk dëshirojnë koment.

Por krahas postimit të bërë, shkrimi i lënë nga këngëtarja ishte edhe më ngacmues, “Duke pritur për ty”, shkruan Beatrixi sipër imazhit.

View this post on Instagram

Waiting for u 😍😜

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

SHPËRNDAJE