Bebe Rexha e tepron me foton e fundit, del pa sytjena

Bebe Rexha është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila po arrinë suksese të mëdha ndërkombëtare përkrah Rita Orës dhe Dua Lipës.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve të cilët e përcjellin në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

E Bebe qëndron aktive për të qenë sa më pranë tyre me publikimin e imazheve të ndryshme qoftë nga përditshmëria apo edhe nga koncertet.

Së fundmi e ka publikaur një imazh ku duket tejet seksi, pa sytjena dhe pjesën e përparme të gjoksit e ka mbuluar me një bluzë të hollë.

SHPËRNDAJE