Bebe Rexha nuk i ndal provokimet, ja si duket këtë herë (Foto)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga publikon shumë imazhe të saj nga përditshmëria.

Së fundi, Bebe ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me farmerka dhe një bluzë të bardh, e përshtypje më të madhe bëjnë çizmet e gjata.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

“Jeta është Gucci” ka shkruar ajo duke iu referuar rripit e cizmeve që mban.

……………………………………………………………………………………………………………..
Shqiptari po festone fitoren e Kroacisë, por ja si e përdhos flamurin kombëtar ky tifoz kroat

……………………………………………………………………………………………………………..

Ndryshe, Bebe duket provokuese edhe pse e veshur./Indeksonline/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE