Bebe Rexha, trashaluqe pak por “për merak” (Foto)

Bebe Rexha ka dhënë një performancë të shkëlqyer të hitit të saj “Meant To Be” në American Idol të hënën në mbëmje.

Ajo u pa shumë e këndshme në këtë performancë e veshur në të zeza të kombinuar me ngjyrën e bronzit.

Këngëtarja 28 vjecare u fotografua nga paparacit pas kësaj performance dhe po dukej shumë e lumtur dhe seksi.

Kurse ajo që bije në sy është pesha e Bebes, më e mbushur por shumë provokuese./Indeksonline/