Befasi e madhe në formacionet zyrtare: Uruguai – Portugali

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Uruguait dhe Portugalisë për fazën e eliminimit direkt.

Ndeshja që do të startoj në ora 20:00, do ta përcaktoj edhe çerekfinalistin e dytë, pas Francës që e eliminoi Argjentinën.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e të dyja kombëtareve:

Uruguai vs Portugalia

SHPËRNDAJE