Befasia e ëmbël e Qumilit me gruan për ditëlindjen e djalit

Qumili me gruan e befasojnë djalin për ditëlindje.

Emri i Sevdai Radogoshit i njohur për publikun si “Qumili” është më i njohuri për rolin që ka.

Aktori në fjalë edhe pse në moshë ai iu qëndron afër ndjekësve të tij, me momente të ndryshme si në fushën e aktrimit ashtu edhe në jetën private, shkruan Kosovarja.

Sot, në ditëlindjen e djalit të tij ai së bashku me gruan e uruan live në Instagram me pak fjalë por me shumë dashuri.

Duke pas parasysh që ai nuk është aspak i kompleksuar, vidoen e thjesht dhe të ëmbël e ndau në Instagram.

Më poshtë mund ta ndëgjoni videon e plotë.

VIDEO

SHPËRNDAJE