Befason kunata e Motrave Mustafa, publikon momente ‘intime’ me bashkëshortin

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me burrin e saj, i cili shihet duke e puthur./orainfo

SHPËRNDAJE