Befason Pajtesa, kaq ndryshe po duket pas martesës

Fiona Gllavica është aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ishte roli i ‘Pajtesës’ në serialin, ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak muajve i ka dhënë fund beqarisë me një dasmë.

E pas martesës ajo ka ndryshuar shumë dhe këtë e dëshmon me fotot që i publikon.

SHPËRNDAJE