Befason Tuna, ja kur ka fejtur për herë të fundit me Patrisin

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu është një ndër personat me aktivë dhe më e dashur për publikun.

Tuna Sejdiu është një prej emrave më të lakuar në titujt rozë.

Tuna ishte e ftuar sonte në një intervistë për “Xing me Ermalin”, ku tregoi të pathëna nga jeta private.

Pasi rrëfeu për se si e mori lajmin për shtatzëni të djalit, ajo foli edhe rreth ndjenjës së të qenit nënë.

Ndër të tjera, këngëtarja tregoi se tashmë Tiani është 18 muajsh, kurse mbrëmë ishte nata e parë që fjeti me bashkëshortin që prej 18 muajsh.

“Mbrëmë ishte nata e parë që kam fjetur me burrin që nga lindja e djalit”, tha ajo, pasi Tiani i vogël tani është në mes tyre.

SHPËRNDAJE