Befason “Xhek Setra” kështu dukej kur ishte adoleshent?

Aktori Naser Rafuna, është i njohur si “Xheku” në serialin “Çka ka shpija”.

Ai ka ka luajtur në filma, teatër dhe seriale televizive dhe në skeqe humoristike.

Image result for naser rafuna

Së fundi ai luan rolin e një biznismeni “Xhek Setra” në serialin vendor “Çka ka shpija”.

39 vjeçari ka shpënrdarë një fotografi në Instagram, gjatë vitit 2000, në Luzern të Zvicrës.

Atëherë, ai kishte vetëm 19 vjeç.

“19 vjeç”, ka shkruar Naseri në mbishkrim të fotografisë.

SHPËRNDAJE