Bëhen ‘copa’ tifozët malazez me ata serbë, shikoni pamjet e rrahjes

Mali i Zi nuk arriti të fitojë asnjë pikë të vetëm në shtëpinë e saj në Podgoricë.

Përfaqësuesja malazeze u mposhtë me rezultat 0:2 nga Serbia.

Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve, transmeton Indeksonline

Serbë dhe malazez u bën ‘copa’ në tribunat e stadiumit.

Shikoni pamjet më poshtë:

SHPËRNDAJE