Bëhet horë i dashuri i Dua Lipës: Njërën këpucë ndryshe, tjetren ndryshe

Dua Lipa dhe i dashuri i saj, modeli Anwar Hadid, po komentohen shumë në rrjete sociale për veshjen e tyre interesante.

Ndërsa, Hadid së fundi ka dalë me një paraqitje jo edhe aq të zakonshme.

Ai rrugëve të New Yorku’ut, është parë duke u shëtitur me këpucë ndryshe-ndryshe.

Ndoënse mund të jetë stili i veçantë i tij, një veshje të tillë nuk po e pëlqejnë fort fansat e të dy palëve.

SHPËRNDAJE