Behgjet Pacolli ka gruan kaq të re, duket si një 20 vjeçare

Masha Pacolli është emri i gruas së biznismenit dhe politikanit të njohur, Behgjet Pacollit.

Nuk është shqiptare me nacionalitet por ajo e rovoi edhe pozitën e Zonjës së Parë të shtetit të Kosovës, për një periudhë të shkurtë sa ishte president Behgjet Pacolli, përcjell ORAvip.

(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Është dukshëm më e re se Behgjeti, por Masha edhe në pamje është një femër mjaft tërheqëse.

Ajo solli në jetë edhe një vajzë duke e bërë Behgjetin babain më tëlumtur në botë.

Për më shumë shikoni gruan dhe vajzën e biznismenit, i cili rrallë i prezanton ato në publik. /ORAvip/

SHPËRNDAJE