Behuni gati për vikend, ky është parashikimi i motit (Tabela)

Sot dhe gjatë fundit të javës në vend parashihet të ketë mot kryesisht të vranët.

Temperaturat minimale do të sillen nga 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet nga 10-13 gradë celsius.

Edhe fillimjava e ardhshme pritet të shoqërohet me temperatura të ngjashme.

SHPËRNDAJE