Bekë Berisha i reagon Konjufcës: Nëse ju ka kallë bishti dhelpnës, nuk u kallë krejt Kosova

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha i ka reaguar ministrit , Glauk Konjufca, në përfrazimin që ky i pari i bëri, duke i thonë: “Shuj allahile Bekë, ani ti po fol”.

Ai tha se partisë së tij iu kanë adresuar gabimisht pasi që sipas tij nuk po e shkarkon AAK-ja, Qeverinë Kurti , por ai që Berisha e quan, profa i nderuar (Isa Mustafa).

Berisha u përkujdes për replikë ndaj ministrit Konjuca, të cilit iu referua si i ri, dhe se gjithcka I falet.

SHPËRNDAJE