Bekim Haxhiu përkujton heroin Naser Kodra, bashkëluftetarin e Adem Jasharit

Bekim Haxhiu përkujton heroin e kombit, bashkëluftetarin e Adem Jasharit, Naser Kodren.

Sot, Bekim Haxhiu së bashku me përfaqësues të Komunës së Skënderajt kan bërë homazhe te varri i heroit të kombit, bashkëluftetarit të Adem Jasharit, Naser Kodra.

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së z. Bekim Haxhiu e vlerëson lartë figurën e Naser Kodres në luften për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

Ndër të tjera ai thotë : “Për t’a nderuar heroizmin e luftës për liri, bëmë homazhe te heroi i kombit , bashkëluftetari i Adem Jasharit, Naser Kodra.