Besoni ose jo, kaq vite mbush Leonora

3 marsi pritet të jetë ditë e veçantë për këngëtaren nga Drenica, Leonora Jakupi.

Ajo në po atë datë do ta festojë ditëlindjen e saj të 41-të.

Këngëtarja është e njohur për hitet e saj të cilat mbahen mend gjatë.

Leonora karrierën muzikore e ka nisur herët dhe gjatë gjithë kohës sa ishte pjesë e skenës ka qenë e dashur për publikun, njësoj edhe sot.

SHPËRNDAJE