Beyonce, diva që s’njeh moshë e as konkurrencë

Derisa të tjerët vikendin e kaluan në plazhe e vende ekzotike, Beyonce dhe Jay Z u argëtuan në një lojë basketbolli.

Çifti i famshëm panë nga afër ndeshjen New Orleans Pelicans vs. Golden State Warriors game, që u mbajt në Oakland të Kalifornisë, shkruan Indeksonline.

(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Ulur në radhët e para vëmendjen e mori diva Beyonce. Veshur krejtësisht në të bardha, me flokë të gjatë kaçurela ajo dukej si kurrë më parë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE