Beyonce ‘zjarr’ me këtë paraqitje

Këngëtarja Beyonce ka publikuar në rrjete sociale fotografi të reja.

E veshur me fustan të shkurt ngjyrë të kuqe ajo ka vënë në pah këmbët joshëse.

Artistja, ka ekspozuar edhe gjoksin e saj duke shfaqur linjat tejet në formë.

Shikoni fotot:


Ndryshe, Beyonce ka marrë mijëra komente dhe like nga ndjekësit./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE