Big Mama ‘josh’ me poza atraktive nga bregdeti turk (Foto)

Big Mama ka ditë që po relaksohet në rivierën turke.

Këngëtarja dhe prezantuesja që komentohet jashtëzakonisht shumë pas ndryshimit drastik që i bëri trupit të saj, vjen me poza joshëse nga pushimet.

Së fundmi ajo në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet mjaftë verore.

Ndryshe ajo në këtë fillim vit u komentua shumë edhe pas ndarjes nga i dashuri disa vjeçar, e që tani duket që po e shijon tej mase beqarinë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE