Big Mama kthehet në vendlindje e shkon në dasmë, por çka nuk shkon me pamjen e saj

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është kthyer në Tetovë dhe ka shkuar në një dasmë.

Por në pamjen e saj duket se frizerja ia ka ‘huqur’ me frizurën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE