Bigi si ‘damë’ në krahët e një mashkulli, por ka diҫka që nuk shkon

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mire

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me Muharrem Ahmetin, dhe si gjithmonë Bigi po duket tejet bukur.

Por, ajo që bie në sy është dallimi i madh mes tyre sa i përketë gjatësisë trupore.

” Xhim Çëllon o Remoooo kom hip ne gajbe”- ka shkruar Bigi në foton në fjalë.

SHPËRNDAJE