Bikinet e vogla për gjoksin gjikant të Demi Rose

Demi Rose ka provokuar rëndë me imazhin e fundit.

Demi Rose është një nga modelet më seksi në mbarë botën, dhe ky epitet nuk është krijuar më kot.

Bukuroshja me prejardhje nga Britania ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shfaqet tejet provokuese me pozat e marra.

Demi e cila ndiqet nga 14 milionë persona në këtë rrjet social ka pozuar nga një divan ku në plan të parë vë gjoksin e saj gjigant.

SHPËRNDAJE