Bikinit veç për ‘sy e faqe’, Anastasiya zbulon të pasmet

Modelja ruse nuk ka ndërmend të ndaloj me provokimet.

Anastasiya Kvitko ka publikuar një imazh të ri në profilin e saj në Instagram ku ka joshur ndejkësit me paraqitjen e saj.

Modelja është paraqitur pranë një pishine me një palë bikini ngjyrë rozë ku i ka mbathur vetëm sa për ‘sy e faqe’ pasi ka zbuluar thuaje gjithë prapanicën.

Anastasiya është nga modelet më të komentuara për shkak linjave që posedon dhe çdo postim i këtij lloji komentohet shumë në mediat rozë.

SHPËRNDAJE