Bill Clinton niset drejt Sheshit “Skenderbeu”

Ish-presidenti Bill Clinton, tashmë ka dalur nga hoteli dhe është nisur në drejtim të Sheshit “Skenderbeu”, ku do të mbahet ceremonia zyrtare për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës.

SHPËRNDAJE