Bleona Qereti me gjoks dhe vithe jashtë ‘çmend’ fansin, i thotë e shes edhe veshkën për ty

Bleona Qereti ka publikuar një imazh veshur me të brendshme me ngjyrë të kuqe, shkruan GazetaBlic.

Ajo është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta me ndjekësit.

Së fundi, ka ndarë një imazh me fansat e cila po duket tejet joshëse.

Nga kjo foto natyrisht se ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat.

Ishte një fans i cili i ka komentuar duke i shkruar se e shet veshkën për këngëtaren.

Shikojeni komentin, ku ia ka kthyer ajo duke i thënë ‘Të dua’.

SHPËRNDAJE