Blero dhe Granit Xhaka festojnë së bashku pas ndeshjes së Kombëtares së Kosovës

Festë edhe pas humbjes me Anglinë.

Kosova pësoj humbje nga Anglia me rezultat 5 me 3, por edhe përkundër kësaj tifozët dhe shqiptarët anë e mbanë u ndjen krenar me performancën e tyre.

Festa ka vazhduar edhe pas kësaj loje, ishte këngëtari i njohur, Blero ai i cili ka ndarë një video në Instagram ku shihet përkrahë futbollistit, Granit Xhaka.

Në ketë video shihet festa që është bërë në Angli pas lojës, teksa Blero shkruan ‘Vëllai im’, në mbishkrimin e videos.

Ndryshe, Blero udhëtoj drejt Anglisë për të ndjekur nga afër lojën e Kombëtaren e Kosovës./Indeksonline/