Blerona edhe këtë herë dëshmon se është prezantuesja më hot kosovare (FOTO)

Prezantueset shqiptare janë pothuajse në konkurrencë me njëra-tjetrën.

Sa për paraqitjet e tyre, sa për pamjen, stilin e së fundmi edhe për ekspozimin e tepërt të formave trupore të cilat punojnë vazhdimisht për të mbajtur në formë linja të tilla.

Ajo që komentohet më së shumti është Blerona Zeqiri e cila ka forma bombastike trupore ku nuk ngurron të shfaq në rrjetet sociale madje duke i vënë gjithnjë në pah.

E në këto fotografitë e mëposhtme dëshmon se nuk mund t’ia kalojë asnjë moderatore me gjoks dhe të pasme kaq të mëdha, me të cilat ka arritur të mbledh numër të madh të fansave që aktualisht ka. Në llogarinë e saj ‘instagram’ ndiqet nga 125 mijë njerëz.

Ndryshe, pas largimit të Labit nga televizioni RTV21 e gjithë vëmendja është tek Blerona me emisionin ‘1 kafe prej shpisë’, ku mbledh artistë nga më të ndryshmit rreth të rejave që kanë, prezantuesen seksi e shohim çdo të dielë pranë ekraneve televizive./GazetaBlic.

SHPËRNDAJE