Blerona ka dalur me shoqe, fustani i saj mori vëmendjen

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të përfolura kosovare.

Ajo u bë pjesë e medieve në moshë shumë të re dhe që nga atëherë është shumë e pëlqyer.

Blerona është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE