Blerona niset për në dasmë, ja si po i ‘tranon’ të gjithë (Foto)

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolura të momentit.

Ajo pos për emisionet e veta, është në qendër të vëmendjes edhe për përmasat trupore.

E duke qenë e vetëdijshme për këtë gjë, Blerona nuk heziton që shpesh të provokojë me postimet e saj.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale, e me një postim është shfaqur edhe sonte ku duket të jetë në një aheng.

Si gjithmonë edhe sonte, ajo po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAvip/

SHPËRNDAJE