Blerona nuk është ‘normal’, shfaqet shpërthyese

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri çdo herë shfaqet në formën më provokuese duke i vënë në pah kilogramet e saj të tepërt.

Mbrëmë ajo shkoi në ballo dhe fustani i saj ishte ai që ra në sy, përcjell ORAvip.

Blerona është tejet aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë i mban të informuar me postimet e saj.

Një fustan me ‘xixa’ e i ngushtë ishte përzgjedhja e Bleronës për këtë festë./ORAvip/

SHPËRNDAJE