Bleronës i ka dalë vera, shikoni si vishet për të dalë

Moderatorja e njohur kosovare, Blerona Zeqiri, po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të publikut dhe medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Blerona është shumë active edhe me pastime në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe, e me veshjen e saj Blerona befasoi të gjithë.

SHPËRNDAJE