Bleronës, veç sa nuk po i “dalin” jashtë në këtë foto

Prezantuesja Blerona Zeqiri ka vazhduar që të provokojë me gjoksin e saj nëpër rrjetet sociale.

Ajo ka zgjedhur që në këtë fillim javë të pushoj dhe ka bërë një foto në veshje sportive.

Por, edhe në këtë foto ajo ka zgjedhur që ta ekspozojë më shumë se duhet gjoksin e saj.

Duke ditur se ai është gjigant, Blerona ka zgjedhur që të vesh një triko të brendshme që ia thekson dy gjokset e saj.

Sigurisht se komentet e fansave të shumtë nuk munguan, shkruan GazetaExpress.

“Uf çfarë loçke” dhe komente të tjera kanë shoqëruar, si “Blerona me thuaj nëse nuk ke frajer” dhe gjëra intersante për prezantueset e cila përfolët më shumë për asetet e saj dhe format e kolme se sa për prezantimin që bën në TV. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE