Blerta Deliu tejet elegante në imazhet e fundit (FOTO)

Deputetja nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu Kodra shquhet për elegancën e sajKëtë e shohim vazhdimisht në publikimin e imazheve të llojllojshme nga përditshmëria, që ajo ndan me ndjekësit në llogarinë ‘instagram’ të saj.

Blerta nuk përton të vë në pah fizikun e saj mëse të formësuar edhe pse është bërë nënë. Në imazhet e fundit ajo duket tejet ekstravagante me këto paraqitje.

Madje, deputetja Kodra ka marrëdhënie shumë të mira me artistë të fushave të ndryshme që vërehet dukshëm përmes imazheve të publikuara.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Kujtojmë se Blerta Deliu Kodra, renditetet tek deputetet më të zonja dhe më të suksesshme kosovare./GazetaBlic

SHPËRNDAJE