Boks femrash me bikini në Durrës, sherr pas sulmit me top (VIDEO)

Temperaturat e lart me sa duket temperaturat e larta nuk i kanë bërë mirë një grupi femrash në plazhin e Durrësit.

Një lojë argëtuese me top mes pushueseve është kthyer në sebep për sher me dia femra të tjera mbi moshën mesatare.

Sipas dëshmitarë në vendin e ngjarjes dy vajzat reja në moshë ishin duke luajtur me top dhe herë pas herë kanë qëlluar pushueset në çadrën ngjitur.
……………………………………………………………………………………………………………..
E kritikuan pse vesh tanga, por balerina shqiptare përgjigjet me këtë video që do t’iu çmend

……………………………………………………………………………………………………………..

Ato i kanë toleruar disa herë, ndërsa më pas kanë menduar se gjithçka ishte bërë enkas, për t’i bezdisur.

Gjithçka degradon mes tyre dhe femrat fillojnë të zihen me rroba banje, në mes të pushuesve të tjerë, duke mos pyetur se kush po i shikonte.

Sherri ne Durres, femrat kapen prej flokesh ne plazh on Vidnews.