‘Bomba’ e RTK-së ua ‘qet’ flakën me fotot e fundit

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive

Ajo shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Në fotografi të shumta ajo vë në pah gjoksin ose këmbët e saj seksi. Më poshtë keni tri fotografitë e saj ku duket tejet joshëse.

SHPËRNDAJE