‘Bomba’ RTK-së publikon foto para se të shkojë në shtrat, ja si duket

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK.


Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Në fotografi të shumta ajo vë në pah gjoksin ose këmbët e saj seksi.

Para pak çastesh ajo ka publikuar një duke u bërë gati për të shkruar në shtrat, ndërsa ka befasuar me grimin e saj. Kaq joshëse po duket edhe duke shkuar për të fjetur Brikena. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE