“Bombardon” Leo Messi, është i çmendur ky lojtar (PAMJE)

 

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Olympiacos, me anë të sulmuesit Leo Messi dhe mbrojtësit të majtë, Digne.

 

 

SHPËRNDAJE